English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified
Renowacja radii
Renowacja i naprawa historycznych urządzeń radiowo-elektronicznych; naprawa radia, renowacja radia; naprawa anten

Od radia do ipoda

Program "Od radia do ipoda"

https://www.facebook.com/video.php?v=892789080761793&set=vb.349617138412326&type=3&theater

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w przygodzie, która na długo pozostanie nie tylko w pamięci. Będzie miała także swoją książkową edycję.

Projekt „Od radia do iPoda”, który biblioteka realizuje w ramach programu Seniorzy w Akcji, pomoże uczestnikom zbudować własny radioodbiornik, a podsumowaniem całej akcji będzie wydanie książki.

Organizatorzy zapewniają profesjonalną kadrę prowadzącą – zajęcia poprowadzi dr inż. Ryszard Dulski. Uczestnicy otrzymają wszystkie materiały potrzebne do wykonania radioodbiorników. Projekt przewiduje również spotkanie ze znanym radiowcem. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a bardzo mile widziane będą pary międzypokoleniowe!

Bardzo ważne! – warsztaty nie mają ograniczeń wiekowych, ale niestety ograniczona jest ilość miejsc. Dlatego już dzisiaj zaplanuj czas w bibliotece – zapisz się na warsztaty. Udział w nich jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są w bibliotece przy ul. Szkolnej 43, a także pod nr. tel. 12/271 10 74. Terminy warsztatów podane będą po okresie rekrutacji i po konsultacjach z uczestnikami.

Więcej informacji na stronie biblioteki: www.biblioteka.dobczyce.pl

Projekt „Od radia do iPoda” realizowany jest w ramach konkursu grantowego Seniorzy w Akcji, do którego wniosek złożyli: dyrektor biblioteki Paweł Piwowarczyk wraz z dr. Ryszardem Dulskim. Konkurs realizowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

http://dobczyce.pl/od-radia-do-ipoda-rusza-ciekawy-projekt.html