English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified
Renowacja radii
Renowacja i naprawa historycznych urządzeń radiowo-elektronicznych; naprawa radia, renowacja radia; naprawa anten
Oferta

Witamy na stronie firmy ERDEX.

Od ponad 35 lat świadczymy profesjonalne usługi w zakresie projektowania sieci radiołączności oraz instalacji, konserwacji i napraw urządzeń radiokomunikacyjnych. Jesteśmy autoryzowanym,  wielokrotnie wyróżnianym, przedstawicielem handlowym i serwisowym renomowanej firmy RADMOR S.A. Obsługujemy zarówno klientów instytucjonalnych i korporacyjnych, jak również indywidualnych.

Kilka lat temu zdecydowaliśmy się na zdywersyfikowanie działalności i częściowy powrót do źródeł – do starej radiotechniki. Do perfekcji doprowadziliśmy technologię renowacji i rekonstrukcji historycznych  odbiorników radiofonicznych oraz radiokomunikacyjnych Zachęcamy wszystkich Klientów do przynoszenia do nas starych, mniej lub bardziej zniszczonych odbiorników, tak by – odnowione - mogły ponownie stanowić ozdobę Państwa domów.

W 1909 r., odbierając nagrodę Nobla, Marconi przewidywał rozwój bezprzewodowego przekazu informacji. Nie spodziewał się z pewnością, że nabierze on takiego rozpędu. Po stu latach niezwykle dynamicznego rozwoju techniki radiowej warto spojrzeć w przeszłość, by świadomie i z rozwagą kształtować przyszłość.

Zapraszamy!